Menu

Malutka szafa SIEGEN 5000 z Sejfy.pl

11 kwietnia, 2018 - Recenzje.
Malutka szafa SIEGEN 5000 z Sejfy.pl

 

 Pierwsza recenzja, recenzja do której natchnął mnie pewien zakup i z jego powodu powstał nowy dział na Rozkminach. Zobaczymy czy się przyjmie, zresztą nawet jeśli nie to i tak czasem coś się tu pojawi.

Kilka miesięcy temu naszła mnie myśl aby zakupić nową szafę na broń. Nic wielkiego, bo ma stać w sypialni a miejsca tam niewiele. Koniecznie coś wąskiego i z możliwością zmieszczeni

a choć jednej sztuki długiej broni i najlepiej z zamkiem elektronicznym. Zaczęło się wertowanie ofert i porównywanie cen. Musze przyznać, że rozstrzał tych drugich jest nielichy, ale nie o tym chciałem tu pisać.

Ostatecznie wybór padł na szafę z oferty sklepu Sejfy.pl. Trochę z tej racji, że mieliśmy się okazję spotkać z właścicielami Firmy (o czym pisałem w tym wpisie  Witamy w Bunkrze), trochę z powodu,

że w Ich ofercie były najwęższe produkty. Pierwotnie wybór padł na wąziutką, 20 cm szafę Remscheid 49000,  jednak ostatecznie kupiłem model SIEGEN 50000. Nieco tylko szersza od poprzedniczki, więc jakoś ją wcisnę.

 

Szafa jak szafa. Wymiary, za stroną sklepu, to 1450 x 230 x 320 [mm]. Posiada wewnętrzny, moim zdaniem kompletnie bezużyteczny skarbczyk na góra 3 paczki amunicji 9×19. Widocznie taki standard, że szafa na broń ma mieć skarbczyk. W poprzednio rozważanym modelu też był… ale przytwierdzony do drzwi. Sam konstrukcja solidna, nic nie skrzypi, nie wozi się na krzywej blasze, nie szczęka przy zamykaniu. Drzwi otwierają się o 90° co wraz z ich grubością powoduje, że otwór przez który możemy sięgnąć do wnętrza jest wąski, jednak niczego innego się nie spodziewałem po sejfie o szerokości 23 cm.. Kolor standard czyli odcień szarości. Nawet, jak widać ma zamek elektroniczny. Z instrukcji wynika, że dość solidny i bezpieczny. Cztery otwory pozwalają ją zakotwić zarówno do podłogi jak i ściany, co przy jej niskiej wadze, raptem 55 kg., jest rozsądną opcją. Piankowe uchwyty na broń mają regulowaną wysokość. Nominalnie pomieści 3 szt. broni długiej, jednak jako weteran Tetrisa myślę, że upchnę tam 4 szt. o ile nie będą z optyką. Krótko mówiąc mam szafę dokładnie taką jak chciałem.

Jest jednak coś co mnie bardziej skłoniło do dokonania zakupu w Sejfy.pl, i nie mam tu na myśli nawet korzystnego rabatu, który udało mi się wynegocjować. Wierzcie czy nie, ale szafę dostarczono mi w ciągu 11 godzin. Przyjechała pod moje, oddalone od sklepu o 150 km, drzwi tego samego dnia kiedy złożyłem zamówienie! No bez żartów, która firma oferuje takie warunki? Skończyły się czasy oczekiwania na szafę po 4-9 tyg., jak to miało miejsce w przypadku mojego pierwszego zakupu. Jednak najbardziej zaskoczyła mnie reakcja jednego z właścicieli na moje zachwyty nad szybkością dostawy. Pozwolę Go sobie zacytować „ Nie ma sprawy ! Byłoby w 3h tylko nie mogłeś wcześniej odebrać ;)))”. Jacek Kałwa, tak to o tobie piszę. Serdecznie dziękuję.

Na koniec mogę napisać tylko jedno. Serdecznie wszystkim polecam Sejfy.pl. Mają zarówno bogatą ofertę jaki i świetne podejście do klienta. Można u Nich znaleźć gotowe produkty jak i skroić sobie sejf na miarę. Są elastyczni cenowo (tego Panie Jacku proszę nie czytać) jak i błyskawiczni w realizacji zamówienia.

P.S. Post nie zawiera lokowania produktu, lecz przemyślenia i doświadczenia Minionka.

 

 

 

 

 

 

foto. Sejfy.pl

foto. Sejfy.pl

foto. Sejfy.pl

foto. Sejfy.pl

 

Podziel się ze mną swoją opinią.

%d bloggers like this: