Menu

Kim jest Szalony Minionek.

7 października, 2017 - Zerwany strzał
Kim jestem. Chciałoby się rzec „Jestem zwycięzcą”, ale nie. Jestem Minionkiem z FB, właśnie tam pojawiło to określenie mojej osoby. Może kilka osób mnie nawet kojarzy z tego portalu społecznościowego. Czasem lubię się tam powymądrzać w grupach dotyczących broni palnej. Jestem też posiadaczem broni, nie strzelcem sportowym bo nie mam parcia na wynik, po prostu lubię atmosferę zawodów, może trochę kolekcjonerem, zakochałem się w produktach  Fabrique Nationale de Herstal, ale też nie do końca prawda, kolekcjonuję na miarę swoich skromnych możliwości. Dlatego wolę twierdzić, że jestem posiadaczem.
Chcę aby pojawiały się tu głównie moje komentarze, dotyczące bieżących wydarzeń w środowisku związanym z szeroko pojętą bronią palną. Staram się nie pisać na gorąco, emocje nie zawsze polepszają ostrość widzenia, czyli nie będzie gorących newsów. Będzie często krytycznie, jednak jeśli coś mnie ucieszy, z przyjemnością i to opiszę. Na początek, aby blog nie świecił pustkami i aby nie zaginęły w czeluściach FB moje wcześniejsze wypociny, pojawią się tu moje starsze posty z grupy Broń Palna.
Czego zaś oczekuję od ewentualnych czytelników? Krytyki, ale takiej konstruktywnej, rzeczowej, popartej własnymi przemyśleniami. Zniosę niemal wszystko… poza chamstwem. Komentarze wulgarne będę usuwał najszybciej jak zdołam. Ze swojej strony obiecuję, że postaram się odpowiedzieć na wszelkie komentarze i pytania.
Na koniec mała prośba. Nie krępujcie się sugerować mi tematów kolejnych Rozkmin Miniona.

 

Tagi: ,

2 myśli nt. „Kim jest Szalony Minionek.

    Minionek

    Miło Cię widzieć.

    Odpowiedz

Podziel się ze mną swoją opinią.

%d bloggers like this: